• Programma thuis

    DatumSoortWedstrijdStatusVeld (voorlopig)PlaatsDetails
    wo 24-apr. 19:00regulierSDOB JO19-1 - Terrasvogels JO19-1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    zo 28-apr. 15:00regulierSDOB VR1 - FIT avv VR2Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 04-mei. 10:00regulierSDOB JO19-1 - Legmeervogels JO19-1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 04-mei. 12:15regulierSDOB 2 - Volendam (rkav) 7Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 04-mei. 14:30regulierSDOB 1 - Amstelveen/Heemraad 1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    vr 10-mei. 21:00regulierSDOB 35+1 - FC Uitgeest 35+3Te spelenveld 1 AKROMMENIE
    vr 10-mei. 22:00regulierSDOB 35+1 - SVA 35+2Te spelenveld 1 BKROMMENIE
    za 11-mei. 08:45regulierSDOB MO10-1 - IVV MO10-1Te spelenveld 2 A2BROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 08:45regulierSDOB JO9-1 - GeuzenMiddenmeer JO9-3Te spelenveld 2 A1BROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 10:15regulierSDOB JO13-1 - DZS JO13-1 JMTe spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 10:15regulierSDOB JO11-1 - EVC JO11-1Te spelenveld 2 BBROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 10:15regulierSDOB JO12-1 - OFC JO12-4Te spelenveld 2 ABROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 12:00regulierSDOB JO15-1 - DCG Rksv JO15-3Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    za 11-mei. 13:45regulierSDOB JO16-1 - Velsenoord FC JO16-1Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    wo 15-mei. 19:00regulierSDOB MO15-1 - ZOB MO15-1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 18-mei. 10:00regulierSDOB MO11-1 - AFC IJburg MO11-1Te spelenveld 2 BBROEK IN WATERLAND
    za 18-mei. 11:45regulierSDOB MO13-2 (9-tal) - Almere FC MO13-2Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    za 18-mei. 13:30regulierSDOB MO17-1 - Buitenveldert sc. MO17-2Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    za 18-mei. 14:30regulierSDOB 1 - DWS afc 1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 08:45regulierSDOB JO10-1 - Dijk De asv JO10-3Te spelenveld 2 A1BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 08:45regulierSDOB JO8-1JM - Monnickendam JO8-3Te spelenveld 2 A2BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 08:45regulierSDOB JO9-2 - Volendam (rkav) JO9-11Te spelenveld 2 B1BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 10:15regulierSDOB MO13-1 - Ilpendam MO13-1Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 10:15regulierSDOB JO11-2 - AFC IJburg JO11-4Te spelenveld 2 BBROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 11:45regulierSDOB MO15-1 - RCZ MO15-1Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 12:15regulierSDOB 2 - ASC De Volewijckers 2Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 25-mei. 13:30regulierSDOB JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    zo 26-mei. 12:00regulierSDOB VR1 - GeuzenMiddenmeer VR2Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    zo 26-mei. 12:00regulierSDOB 3 - FIT avv 11Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    zo 26-mei. 14:00regulierSDOB 2 - DTA Fortius asv 6Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
    za 01-jun. 12:00regulierSDOB MO17-1 - Dijk De asv MO17-1Te spelenveld 2BROEK IN WATERLAND
    zo 09-jun. 14:00regulierSDOB 2 - Nautilus afc 5Te spelenveld 1BROEK IN WATERLAND
  • Programma uit

    DatumSoortWedstrijdStatusVeld (voorlopig)PlaatsDetails
    zo 05-mei. 13:00regulierDijk De asv 2 - SDOB 3Te spelenveld 1AMSTERDAM
    vr 10-mei. 20:30regulierSporting Krommenie 35+2 - SDOB 35+1Te spelenveld 1 AKROMMENIE
    vr 10-mei. 21:30regulierFCZSW/FC Zaanstreek 35+1 - SDOB 35+1Te spelenveld 1 BKROMMENIE
    za 11-mei. 08:30regulierMonnickendam JO10-2 - SDOB JO10-1Te spelenveld 1 B2MONNICKENDAM
    za 11-mei. 08:45regulierBeemster JO9-3 - SDOB JO9-2Te spelenveld 1 B2MIDDENBEEMSTER
    za 11-mei. 09:00regulierDRC JO8-1 - SDOB JO8-1JMTe spelenveld 1 A1AMSTERDAM
    za 11-mei. 10:00regulierSVO HZM'22 MO13-3 - SDOB MO13-2 (9-tal)Te spelenveld 3-Huizen - ingang IJsselmeerstraat 1HUIZEN
    za 11-mei. 12:00regulierDijk De asv MO17-1 - SDOB MO17-1Te spelenveld 3AMSTERDAM
    za 11-mei. 14:30regulierMarken sv. 1 - SDOB 1Te spelenveld 1MARKEN
    za 11-mei. 17:00regulierPurmersteijn JO17-2 - SDOB JO17-1Te spelenveld 2PURMEREND
    zo 12-mei. 12:00regulierGeuzenMiddenmeer VR1 - SDOB VR1Te spelen(27) veld 2AMSTERDAM
    zo 12-mei. 12:00regulierPurmerend 3 - SDOB 2Te spelenveld 2PURMEREND
    zo 12-mei. 15:15regulierSporting Martinus 8 - SDOB 3Te spelenveld 3AMSTELVEEN
    vr 17-mei. 20:00regulierNautilus afc 5 - SDOB 2Te spelenveld 1-AmstelveenAMSTELVEEN
    za 18-mei. 09:35regulierKadoelen sv. JO11-2 - SDOB JO11-2Te spelenveld 1 BAMSTERDAM
    za 18-mei. 10:30regulierBeemster MO15-2 - SDOB MO15-1Te spelenveld 1MIDDENBEEMSTER
    za 18-mei. 11:45regulierDRC MO13-1 - SDOB MO13-1Te spelenveld 1AMSTERDAM
    za 18-mei. 14:00regulierDEVO'58 3 - SDOB 2Te spelen(18) veld 1-DEVO'58AMSTERDAM
    za 25-mei. 08:30regulierAFC IJburg MO17-2 - SDOB MO17-1Te spelen(05) veld 1AMSTERDAM
    za 25-mei. 09:00regulierSCPB'22 MO11-1 - SDOB MO11-1Te spelenveld 3 SCPB'22 BBADHOEVEDORP
    za 25-mei. 10:30regulierWSV 1930 JO13-2 - SDOB JO13-2Te spelenveld 2 - Veld BWORMER
    za 25-mei. 10:30regulierDijk De asv JO11-2 - SDOB JO11-1Te spelenveld 3 AAMSTERDAM
    za 25-mei. 10:35regulierSDZ MO12-1 - SDOB JO12-1Te spelenveld 4 AAMSTERDAM
    za 25-mei. 11:30regulierDijk De asv JO9-5 - SDOB JO9-1Te spelenveld 4 B1AMSTERDAM
    za 25-mei. 11:35regulierWV-HEDW MO10-1 - SDOB MO10-1Te spelen04-veld 3-2 WVHEDW B1 - Gras 2AMSTERDAM
    za 25-mei. 12:00regulierDe Wherevogels JO16-1 - SDOB JO16-1Te spelenveld 3PURMEREND
    za 25-mei. 14:30regulierAMVJ 1 - SDOB 1Te spelen(01) veld 1-AMVJAMSTELVEEN
    za 25-mei. 15:15regulierKadoelen sv. MO13-3 - SDOB MO13-2 (9-tal)Te spelenveld 3AMSTERDAM
    za 01-jun. 09:00regulierAlmere FC MO13-2 - SDOB MO13-2 (9-tal)Te spelenveld 1ALMERE
    zo 09-jun. 12:00regulierGeuzenMiddenmeer 7 - SDOB 3Te spelen(26) veld 1AMSTERDAM