Home
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Veld- en kleedkamerindeling
Teams
Senioren
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zondag 1 Vrouwen
Zondag 2
Zondag 3
Vrijdag 35+1
Vrijdag 35+2
Zondag 45+1
Onder 12 t/m onder 19
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO13-1
JO13-2
JO12-1
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO13-2
Onder 8 t/m onder 11
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
MO11-1
MO10-1
Trainingsschema
Activiteiten
Voetbal voor Vaders
Walking Football
Voetbal voor vrouwen en meiden
Land over Zand
Minipupillen
Vrijwilligers
Dringend gezocht
Kantinediensten zaterdag
Vacatures
Contactpersonen vrijwilligers
Vrijwilligersbeleid
Sponsors
SponsorKliks
Vrienden van SDOB
SDOB jeugdfonds
Sponsor worden
Club
Vertrouwenscommissie
Contactpersonen
Agenda
Lidmaatschap
Lid worden
Contributie en voorwaarden
Documenten en reglementen
SDOB Jeugdplan
Reglementen en andere documenten
Kleding
Clubcard
SDOB historie
Parkeren en Contact
Home
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Veld- en kleedkamerindeling
Teams
+
Senioren
+
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zondag 1 Vrouwen
Zondag 2
Zondag 3
Vrijdag 35+1
Vrijdag 35+2
Zondag 45+1
Onder 12 t/m onder 19
+
JO19-1
JO17-1
JO16-1
JO15-1
JO13-1
JO13-2
JO12-1
MO17-1
MO15-1
MO13-1
MO13-2
Onder 8 t/m onder 11
+
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
MO11-1
MO10-1
Trainingsschema
Activiteiten
+
Voetbal voor Vaders
Walking Football
Voetbal voor vrouwen en meiden
Land over Zand
Minipupillen
Vrijwilligers
+
Dringend gezocht
Kantinediensten zaterdag
Vacatures
Contactpersonen vrijwilligers
Vrijwilligersbeleid
Sponsors
+
SponsorKliks
Vrienden van SDOB
SDOB jeugdfonds
Sponsor worden
Club
+
Vertrouwenscommissie
Contactpersonen
Agenda
Lidmaatschap
+
Lid worden
Contributie en voorwaarden
Documenten en reglementen
+
SDOB Jeugdplan
Reglementen en andere documenten
Kleding
Clubcard
SDOB historie
Parkeren en Contact
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Details
17 mrt.
FIT avv VR2 - SDOB VR1
2 - 0
17 mrt.
SDOB 45+1 - Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7
3 - 4
17 mrt.
EVC 2 - SDOB 2
3 - 3
16 mrt.
PVCV JO16-4 - SDOB JO16-1
1 - 0
16 mrt.
Hoofddorp s.v. 1 - SDOB 1
1 - 9
16 mrt.
Amstelveen/Heemraad MO17-2 - SDOB MO17-1
3 - 7
16 mrt.
SDOB JO17-1 - Westfriezen JO17-2
3 - 1
16 mrt.
SDOB MO15-1 - Saenden MO15-1
6 - 0
16 mrt.
SDOB JO13-2 - SDW JO13-3
4 - 4
16 mrt.
Volendam (rkav) 6 - SDOB 2
0 - 0
16 mrt.
TOB Rksv JO15-1 - SDOB JO15-1
5 - 2
16 mrt.
SDOB JO11-1 - Purmerend JO11-3
4 - 3
16 mrt.
WSV 1930 JO13-1 - SDOB JO13-1
0 - 3
16 mrt.
Sloterdijk avv. MO13-2 - SDOB MO13-2 (9-tal)
4 - 2
16 mrt.
IVV MO11-1 - SDOB MO11-1
1 - 4
16 mrt.
SDOB JO12-1 - OSV JO12-2
3 - 8
16 mrt.
SDOB MO13-1 - FC Weesp MO13-1
3 - 0
10 mrt.
SDOB 2 - De Wherevogels 2
4 - 2
10 mrt.
SDOB VR1 - Sporting '70 VR4
2 - 3
10 mrt.
SDOB 3 - Meer De sv. 7
2 - 1
10 mrt.
Graftdijk 45+1 - SDOB 45+1
0 - 1
9 mrt.
ADO '20 JO19-3 - SDOB JO19-1
1 - 5
9 mrt.
RCZ JO17-1 - SDOB JO17-1
2 - 5
9 mrt.
Buitenveldert sc. 1 - SDOB 1
0 - 0
9 mrt.
SDOB MO17-1 - DRC MO17-1
5 - 2
9 mrt.
SDOB JO16-1 - Assendelft JO16-1
0 - 1
9 mrt.
TABA afc 2 - SDOB 2
4 - 0
9 mrt.
SDOB MO13-2 (9-tal) - Buitenboys sc. MO13-2
1 - 6
9 mrt.
SDOB JO15-1 - De Wherevogels JO15-1
3 - 1
9 mrt.
SDOB JO13-1 - Dijk De asv JO13-4
3 - 1
9 mrt.
SDOB JO13-2 - Sloterdijk avv. JO13-2
4 - 3
9 mrt.
De Wherevogels JO11-1 - SDOB JO11-1
5 - 7
9 mrt.
Ilpendam JO12-1 - SDOB JO12-1
5 - 2
9 mrt.
Oosthuizen MO15-1 (9-tal) - SDOB MO15-1
2 - 3
9 mrt.
Volendam (rkav) JO11-5 - SDOB JO11-2
2 - 3
9 mrt.
SDOB MO11-1 - DESS MO11-1
2 - 5
9 mrt.
ZOB MO13-2 - SDOB MO13-1
2 - 3
8 mrt.
SVA 35+3 - SDOB 35+2
6 - 0
8 mrt.
SDOB 35+2 - Hercules Zaandam sc 35+1
1 - 2
8 mrt.
SDOB 35+1 - FCZSW/FC Zaanstreek 35+1
3 - 0
8 mrt.
Rijp (de) 35+1 - SDOB 35+2
1 - 1
8 mrt.
Sporting Krommenie 35+2 - SDOB 35+1
0 - 5
8 mrt.
SDOB 35+1 - FC Uitgeest 35+3
4 - 0
8 mrt.
SVA 35+2 - SDOB 35+1
2 - 3