• SDOB 5 Zondag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 16:00SV Rood-Wit Zaanstad 9 - SDOB 5Sportpark Vijfhoek
    3 okt. 12:45SDOB 5 - ADO '20 6Sportpark SDOB
    10 okt. 11:00Purmerend 6 - SDOB 5Sportpark Weidevenne
    17 okt. 12:45SDOB 5 - Sporting Krommenie 6Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.SDOB 5 - BSM sv 31 - 4
    12 sep.Purmerend 5 - SDOB 511 - 2
  • Poulestanden SDOB 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 600000000
    2EVC 300000000
    3OFC 400000000
    4Purmerend 600000000
    5Purmersteijn 500000000
    6SV Rood-Wit Zaanstad 900000000
    7SDOB 500000000
    8SDOB 400000000
    9Sporting Krommenie 600000000
    10SVA 700000000
    11FC Uitgeest 1200000000
    12FC Zaandam 200000000

    Poulestanden SDOB 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSM sv 33300142129
    2Purmerend 5320114686
    3DIOS sv. 73102611-53
    4SDOB 53003419-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eck, Rombout vanTeamspeler
    Evenboer, MikeTeamspeler
    Gosrawi, NimarTeamspeler
    Klerk, Jasper deTeamspeler
    Klinkenberg, MilcoTeamspeler
    Lof, GerbenTeamspeler
    Sanders, JoëlTeamspeler
    Schaap, DickTeamspeler
    Straten, Wouter vanTeamspeler
    Tump, MarienTeamspeler
    Zaal, SamTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Rood-Wit Zaanstad 9

    VS

    SDOB 5

    26 september 202116:00 uur
    Sportpark Vijfhoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd