• SDOB 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 10:00Purmerland 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Purmerland
    19 feb. 10:30SDOB 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1Sportpark SDOB
    5 mrt. 10:00Rijp (de) 45+2 - SDOB 45+1Sportpark De Rijp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Graftdijk 45+1 - SDOB 45+11 - 5
  • Poulestanden SDOB 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+211100157174030
    2Monnickendam 45+31181236181825
    3SDOB 45+11180352252724
    4Monnickendam 45+11171350232722
    5Graftdijk 45+11170447262121
    6EVC 45+1116144436819
    7Purmerland 45+1114254336714
    8Dynamo 45+1113353544-912
    9Abcoude fc 45+1113263461-2711
    10JOS Watergraafsmeer 45+1112272766-398
    11Rijp (de) 45+2111282242-205
    12Onze Gezellen 45+11100112679-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boon, LeoTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Purmerland 45+1

    VS

    SDOB 45+1

    05 februari 202310:00 uur
    Sportpark Purmerland veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    4,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd