• SDOB 45+1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDOB 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7760138122618
    2Monnickendam 45+2751127101716
    3Monnickendam 45+375112011916
    4SDOB 45+173041013-39
    5Graftdijk 45+173041221-99
    6Purmerland 45+17205921-126
    7Monnickendam 45+17205822-146
    8EVC 45+17106822-143

    Poulestanden SDOB 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21515009688845
    2Monnickendam 45+315102372393332
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7121011103426131
    4EVC 45+115100565422330
    5Purmerland 45+11591566363028
    6Monnickendam 45+11490548341427
    7SDOB 45+11273261204124
    8Dynamo 45+1145185271-1916
    9Graftdijk 45+1135083144-1315
    10Rijp (de) 45+2154293362-2914
    11DSOV 45+1144193977-3813
    12Sporting S 45+183143432210
    13Abcoude fc 45+1123182049-2910
    14Berkhout 45+11321102971-427
    15Onze Gezellen 45+11321103078-487
    16JOS Watergraafsmeer 45+11411122599-744
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boon, LeoTeamspeler
    Diaz Heemskerk, ChrisTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Waart, Mark deTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    5,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd