• SDOB 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Drieburg
    9 okt. 10:30SDOB 45+1 - Rijp (de) 45+2Sportpark SDOB
    16 okt. 10:45Monnickendam 45+3 - SDOB 45+1Sportpark Markgouw
    30 okt. 10:30SDOB 45+1 - EVC 45+1Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.SDOB 45+1 - Purmerland 45+15 - 2
  • Poulestanden SDOB 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+111006243
    2JOS Watergraafsmeer 45+111007433
    3Abcoude fc 45+111006333
    4SDOB 45+111005233
    5Monnickendam 45+311003123
    6Graftdijk 45+111002113
    7EVC 45+1100112-10
    8Monnickendam 45+2100113-20
    9Onze Gezellen 45+1100147-30
    10Rijp (de) 45+2100136-30
    11Purmerland 45+1100125-30
    12Dynamo 45+1100126-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boon, LeoTeamspeler
    Buddelmeijer, RTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JOS Watergraafsmeer 45+1

    VS

    SDOB 45+1

    02 oktober 202213:00 uur
    Sportpark Drieburg 07-veld 2-JOS W'meer B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd