• SDOB 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 okt. 10:30SDOB 45+1 - Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7Sportpark SDOB
    25 okt. 11:00Kwadijk 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Kwadijk
    1 nov. 10:30SDOB 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.SDOB 45+1 - Dynamo 45+11 - 1
  • Poulestanden SDOB 45+1 ( 1e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+23300242229
    2Kon. HFC 45+1 (Zon)3300144109
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x72200144106
    4Monnickendam 45+3320169-36
    5Dynamo 45+131117614
    6Kwadijk 45+1110010193
    7SV Schermer 45+1310210823
    8Graftdijk 45+13102914-53
    9Berkhout 45+13102415-113
    10DSOV 45+13102520-153
    11SDOB 45+1201135-21
    12Monnickendam 45+12002413-90
    13Onze Gezellen 45+13003514-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boon, LeoTeamspeler
    Diaz Heemskerk, ChrisTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Waart, Mark deTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOB 45+1

    VS

    Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7

    11 oktober 202610:30 uur
    Sportpark SDOB veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd