• SDOB 4 Zondag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:00ADO '20 6 - SDOB 4Sportpark De Vlotter
    3 okt. 10:30SDOB 4 - Purmerend 6Sportpark SDOB
    10 okt. 10:00SV Rood-Wit Zaanstad 9 - SDOB 4Sportpark Vijfhoek
    17 okt. 10:30SDOB 4 - EVC 3Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.DIOS sv. 8 - SDOB 43 - 5
  • Poulestanden SDOB 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 600000000
    2EVC 300000000
    3OFC 400000000
    4Purmerend 600000000
    5Purmersteijn 500000000
    6SV Rood-Wit Zaanstad 900000000
    7SDOB 500000000
    8SDOB 400000000
    9Sporting Krommenie 600000000
    10SVA 700000000
    11FC Uitgeest 1200000000
    12FC Zaandam 200000000

    Poulestanden SDOB 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC 521105414
    2SDOB 421018713
    3DIOS sv. 8201146-21
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ammers, D. vanTeamspeler
    Antonides, SymenTeamspeler
    Boer, Willem deTeamspeler
    Bolhuis, JoeyTeamspeler
    Cozijnsen, JesseTeamspeler
    Eeckhout, Daan van denTeamspeler
    Klijzing, ErikTeamspeler
    Lageweg, RubenTeamspeler
    Lageweg, VincentTeamspeler
    Schepper, Daniël deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ADO '20 6

    VS

    SDOB 4

    26 september 202111:00 uur
    Sportpark De Vlotter veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd