Hoofdsponsor

Dirk de Waart

WILT U MET UW BEDRIJF OF MERK OOK PROMINENT IN BEELD?


Website mede mogelijk gemaakt door

WebWaterland.nl

Oude doos: VDW voorganger van SDOB

22-3-2018

De archieven van Oud Broek zitten vol met voorwerpen, documenten, kunstwerken en foto's die iets zeggen over de rijke geschiedenis van ons dorp.

Ook het voetbal in ons dorp laat zijn sporen na, niet zo gek als je bedenkt dat SDOB dit jaar 90 jaar bestaat. Een voorbeeld hiervan is deze prachtige foto van VDW, de voorloper van SDOB. De foto dateert uit 1924. Het enige wat we verder weten van deze foto is de naam van de tweede speler van links op de achterste rij: Gerrit Jan Mulder. Kunstgras was nog geen issue in die dagen zo te zien!

Weet je meer van deze foto, mail dan even naar onze eigen Ans Evenboer en/of naar Aagje Bruijn van Oud Broek.