Hoofdsponsor

Dirk de Waart

WILT U MET UW BEDRIJF OF MERK OOK PROMINENT IN BEELD?


Website mede mogelijk gemaakt door

WebWaterland.nl

Ambitieuze jeugdtrainers gezocht!

18-9-2017

Het gaat heel goed met onze voetbalclub SDOB! We groeien jaarlijks en hebben een bloeiende jeugdafdeling met flink wat jongens en meisjesteams. Daar zijn we trots op! 

De afgelopen jaren hebben we veel geïnvesteerd in onze jeugdopleiding, onder meer door het aantrekken van een Technisch Jeugdcoördinator. Dit heeft geleid tot betere begeleiding van onze trainers en coaches en daarmee tot nog betere en leukere trainingen.

Om onze club verder uit bouwen zijn we op zoek naar extra trainers, die het leuk vinden om jongens en vooral ook meisjes te trainen. Hierbij hebben trainers met een trainersopleiding de voorkeur, maar behoort een opleidingstraject vanuit de club ook tot de mogelijkheden.

Heb je interesse of wil je meer informatie, neem dan contact op met: Rikkert de Ruiter (Technisch Jeugdcoördinator). Bel naar 06 - 38071785 of stuur een e-mail.