• SDOB 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 10:00Graftdijk 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Graftdijk
    19 jun. 10:30SDOB 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Dynamo 45+1 - SDOB 45+16 - 6
  • Poulestanden SDOB 45+1 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2181710102129052
    2Monnickendam 45+1191711107248352
    3SDOB 45+119131576403640
    4Monnickendam 45+321101106253931
    5Rijp (de) 45+218100870561430
    6EVC 45+11810085251130
    7Dynamo 45+1188286877-926
    8Graftdijk 45+12072114466-2223
    9Purmerland 45+11862102948-1920
    10Rijp (de) 45+11740132663-3712
    11JOS Watergraafsmeer 45+119321446108-6211
    12Abcoude fc 45+121121822106-845
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buddelmeijer, RTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Graftdijk 45+1

    VS

    SDOB 45+1

    29 mei 202210:00 uur
    Sportpark Graftdijk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd