• SDOB 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 14:30Abcoude fc 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Hollandse Kade
    31 okt. 10:30SDOB 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark SDOB
    7 nov. 10:15Monnickendam 45+1 - SDOB 45+1Sportpark Markgouw
    21 nov. 10:30SDOB 45+1 - Rijp (de) 45+1Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDOB 45+1 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+244003122912
    2Monnickendam 45+13300182169
    3Graftdijk 45+1320110826
    4Purmerland 45+132016516
    5Dynamo 45+13201911-26
    6Rijp (de) 45+23201710-36
    7SDOB 45+111007253
    8Monnickendam 45+3100113-20
    9Abcoude fc 45+12002115-140
    10JOS Watergraafsmeer 45+13003816-80
    11EVC 45+13003416-120
    12Rijp (de) 45+13003113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buddelmeijer, RTeamspeler
    Hagen, ErwinTeamspeler
    Kreetz, PeterTeamspeler
    Tromp, KeesTeamspeler
    Verweij, JorritTeamspeler
    Witter, RobinTeamspeler
    Zwol, Rik vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Abcoude fc 45+1

    VS

    SDOB 45+1

    24 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Hollandse Kade veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOB 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd